Form Factory mění trh fitness v ČR

Form Factory přichází v září se zásadní obměnou svých služeb. Nově zavádí členství EASY, které přináší žádanou maximální flexibilitu a jednoduchost na trhu fitness služeb. Členství EASY se uzavírá na dobu neurčitou, bez závazků a s jednoduchou měsíční výpovědí.

Členství zahrnuje všechny služby, od neomezeného vstupu do fitness, všechny skupinové lekce včetně oblíbených programů Les Mills i wellness zóny. Součástí členství jsou i další benefity jako je měření InBody 1x měsíčně zdarma, možnost návštěvy s doprovodem nebo přístup ke kompletní knihovně online tréninků.

V rámci změn portfolia také dochází ke změně názvu 12měsíčního členství, které se nově jmenuje PRO. Veškeré benefity tohoto členství jsou zachovány. V rámci ročního členství i členství EASY dochází ke změně nastavení ve zvýhodněném programu Pro Age. S novým ceníkem bude toto zvýhodněné členství dostupné pro studenty do věku 26 let, kteří se prokáží platným průkazem ISIC a pro seniory nad 62 let.

Významnou změnou na podzimním fitness trhu je také vstup Form Factory do Brna. Již v letošním roce se otevřou v Brně dva nové fitness kluby s plnohodnotnými službami – Brno Vlněna a Lužánky.

  • Nové členství EASY bez závazků a na dobu neurčitou
  • Změna ve 12 měsíčním závazkovém členství
  • Pro Age členství nově pro studenty a seniory
  • Nové fitness kluby v Brně

Více informací na https://www.formfactory.cz/easy

Zdroj foto: Form Factory

You may also like...