D+D REAL CZECH MASTERS 2019 ve znamení partnerství se značkou ŠKODA

ŠKODA AUTO je již počtvrté partnerem největší a nejprestižnější golfové akce na území ČR. Turnaj Czech Masters můžete sledovat přímo v Albatross Golf Resort, v termínu od 15. do 18. srpna.

V jejím rámci představí více než 20 vozů ŠKODA v čele s modernizovaným modelem SUPERB. Některé poslouží organizátorům k přepravě hráčů a VIP hostů, další si budou moci osobně vyzkoušet návštěvníci při testovacích jízdách.

Vyhrajte SUPERB na celý rok

Současně se každý může zapojit do soutěže o zapůjčení nového vozu ŠKODA SUPERB na celý rok.

Elektrické vozy Škoda k prohlédnutí

Na stánku autorizovaného obchodního partnera Auto Brejla budou poprvé veřejně vystaveny elektrifikované vozy ŠKODA – SUPERB iV a CITIGOe iV.

Vstup ZDARMA s klíčem od Škodovky

Všichni majitelé vozů ŠKODA mají i letos po celou dobu konání tohoto vrcholného sportovního podniku bezplatný vstup, předloží-li u vstupu klíčky od vozu. Tento benefit je návštěvníky velice kvitován.

Hole In One na jamce č. 16. – nový model SUPERB

Případný úspěšný hráč na 16. jamce získá při zahrání hole-in-one nový model SUPERB, popř. je možná dohoda na ekvivalentu finanční částky tohoto vozu.

Proto už neváhejte a navštivte letošní Czech Masters, který se koná v Albatross Golf Resort. Více na www.czechmasters.cz.

Mikolášek (šéfredaktor HMG)

Šéfredaktor mediální skupiny HMG

You may also like...