Kde si užít začátek golfové sezóny?

Kde si užít začátek golfové sezóny?

18. 11. 2019 Vyp Od Vaněk Miroslav

Letošní sezóna na většině golfových hřišť již skončila, ale už nyní se můžete těšit na tu nadcházející. Kde ji můžete nejen zahrát, ale i si užít příjemné ubytování jsme zjistili za vás.

Golf, sport gentlemanů, si v Čechách můžete zahrát na mnoha hřištích. Čas od času není špatné opustit svůj domácí green a vyzkoušet, jak se hraje jinde. Samotnou hru můžete spojit s výlety po okolí a užít si tak třeba pěkný prodloužený víkend v některém z krásných koutů naší země. Podívejte se s námi na to, kde si můžete užít parádní golfové pobyty!

Karlovy Vary nejsou známé jenom jako proslulé lázně, ale také jako výborná golfová destinace. Golf si zde pravidelně užívají i největší filmové celebrity, které se sem sjíždějí na Mezinárodní filmový festival. Na nic nečekejte a vyražte si sem odpálit pár míčků i vy!

Jako praví angličtí gentlemani si budete připadat v Golf Resortu Cihelny, který se nachází přibližně 7 km od Karlových Varů. Kromě luxusního ubytování v Karlových Varech a upraveného greenu si budete moct užít i krásnou přírodu CHKO Slavkovského lesa.

Další Mekkou všech golfových nadšenců je Hluboká nad Vltavou. Toto romantické město nedaleko Českých Budějovic nabízí perfektní zázemí a 9 jamkové a 18 jamkové hřiště. Hřiště na Hluboké jsou vhodné i pro ty, kteří s golfem nemají žádné zkušenosti. Do parády si vás zde mohou vzít zkušení instruktoři, kteří z vás za pár dní udělají druhého Tigera Woodse. Ubytování v Hluboké nad Vltavou najdete například v Hotelu Podhrad přímo v centru. Zkuste trefit jamku, i když vás neustále bude rozptylovat jeden z nejkrásnějších zámků u nás.

Na závěr zavítáme do pohoří Beskyd. Na dohled od Rožnova pod Radhoštěm zde najdete Penzion Adéla. I zde můžete ukojit své golfové choutky. V těsné blízkosti se nachází 9jamkové hřiště Valašského golfového klubu. Vítaní jsou zkušení i začínající golfisté a pokud by vás golf omrzel, můžete zkusit své tenisové schopnosti na přilehlých tenisových kurtech. Ubytování v Beskydech si můžete rezervovat na portálu Hotel.cz

Kam vyrazíte na první odpal roku 2020 vy?