Kůže – naše nejlepší sportovní výbava

Adidas vyvinul inovativní řadu aktivních deodorantů a produktů do sprchy, které pomáhají kůži v obnově hydratace.

Navzdory pozitivnímu benefitu pro naše těla může pravidelné cvičení vést k napětí kůže, přílišnému zatížení a nadměrnému mytí. Studie odhalily fakt, že atleti nepřemýšlejí o své kůži jako o součásti své sportovní výbavy, a to i přesto, že je největším orgánem našeho těla.

Je načase začít nahlížet na péči o tělo, před sportem i po něm, jako na nedílnou součást naší sportovní rutiny. Nová řada Active Skin & Mind od adidas nabízí funkční produkty pro tvrdě pracující sportovce. Jejich složení pomáhá měnit pasivní předtréninkovou přípravu i potréninkový odpočinek v aktivní, holistické rituály.

Deodoranty a produkty do sprchy z řady Active Skin & Mind byly pečlivě vědecky vyvinuty tak, aby společně fungovaly jako aktivní podpůrný systém. Před fyzickou aktivitou naši pokožku i mysl připraví, po tréninku poskytne osvěžení a uvolní mysl. Napomůže atletům dosáhnout optimálního výkonu i regeneraci kůže.

Produkty z dermatologicky testované řady Active Skin & Mind obsahují unikátní komplex glycerolu a kyseliny hyaluronové. Tyto ingredience, přirozeně aktivní v pokožce, pomáhají s rychlým obnovením hydratace a chrání před jejím vysušováním. Produkty obsahují navíc přírodní esenciální oleje podtrhující holistické spojení těla a mysli. Esenciální oleje probudí před tréninkem vaše smysly a po něm pomohou pokožce i mysli zůstat svěží a zrelaxované.

Sprchové gely Active Skin & Mind byly vytvořeny pro atlety, jejich čisté složení neobsahuje sulfáty, jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku. Složení jsou veganská, z 98% rozložitelná a balena ve 100% recyklovaných materiálech. Balení je navíc možné znovu naplnit. Balení roll- on deodorantů jsou vyrobena z 25% z recyklovaného skla a jejich víčka z 98% z recyklovaných plastů.

Nadja Körner, viceprezidentka adidasu v Coty říká: „Tolik se soustředíme na to, jak cvičíme, že se zapomínáme pozastavit a učinit vědomý, aktivní výběr našich produktů k péči o tělo. Přitom jsou stejně důležité jako trénink sám. Nová řada Active Skin & Mind byla speciálně vytvořena pro aktivní lidi tak, aby jim pomohla zlepšit výkon a dopřála jim mix ingrediencí, které jejich tělo potřebuje. Navíc je tato řada také ekologická!“

Nová řada nabízí:

Deodoranty

Roll-On – 139 Kč / 5,49 Eur

Sprcha

Sprchové gely 250ml a 400ml – 109 Kč / 4,49 Eur a 149 Kč / 5,99 Eur

Náhradní náplně 400ml – 139 Kč / 5,49 Eur

Zdroj foto: Adidas

You may also like...