8. ročník golfového turnaje BMW Invelt proběhl za krásného slunečného počasí již tradičně na Dýšině

8. ročník golfového turnaje BMW Invelt proběhl za krásného slunečného počasí již tradičně na Dýšině

12. 10. 2020 Vyp Od Vaněk Miroslav

Když má člověk dobré přátele, je vždy skvělé se s nimi setkat a jít si třeba zahrát golf. Německo má velkou tradici ve hře golfu a řadí se v Evropě na druhé místo co do počtu hráčů i hřišť, tudíž golfový turnaj organizovaný jedním z nejvýznamnějších zástupců značky BMW v České republice, společností Invelt, stvrzuje hodnotu a tradici sportovního setkání. BMW Invelt Golf Cup se uskutečnil na Greensgate Golf & Leisure Resortu u Plzně, kde má společnost Invelt svůj druhý showroom. Na špičkově upravené hřiště dorazilo v ranních hodinách osmdesát milovníků golfu a zároveň vyznavačů značky BMW, pro které bylo připraveno skvělé pohoštění v již tradiční přátelské atmosféře tohoto kouzelného resortu.

Turnaj zahájil výkonný ředitel BMW Invelt Daniel Harant, který k akci uvedl:Těší mě, že Invelt spojuje radost z jízdy a zároveň radost ze setkávání se u takové příležitosti, jakou je tradiční turnaj BMW Invelt Golf Cup. Tato akce spojuje vášeň pro sport a BMW. Věřím, že se všichni cítili během celého dne dobře a byl to pro naše zákazníky příjemně strávený čas s možností vidět aktuální novinky z celkové produkce BMW a MINI.“

8. ročníkem golfového turnaje BMW Invelt provázel moderátor a golfový expert Čeněk Lorenc. Než došli hráči k poslední jamce, měli možnost se kolem hřiště i v okolí klubovny seznámit s exkluzivními vozy z nabídky BMW a MINI. Za zmínku určitě stojí model BMW M850xi, který představuje vrchol řidičského luxusu. Vůz elegantně přenášející závodní M geny do každodenního života jak na silnici, tak na okruhu. Luxusní a výkonné BMW ALPINA B7, ohromující vzhledem a překvapující vyvážeností mezi elegancí a dynamickým vzezřením, na své příznivce působí prostřednictvím výjimečného výkonu a nepřekonatelného zážitku z jízdy, který tato komfortní limuzína nabízí. BMW ALPINA B7 má vylepšené hnací ústrojí, zcela upravený vzhled a nejmodernější systémy asistence řidiče a konektivity.4,4litrový motor nejnovější generace s osmi válci uspořádanými do tvaru V a dvěma turbodmychadly má výkon 447 kW (608 k) a točivý moment 800 Nm. Ze zástupců SUV se mohli účastníci golfového turnaje seznámit s provokativně suverénním BMW X6, modelem s extrémně atletickou karoserií, novým, výrazným designovým jazykem projevujícím špičkovou exkluzivitu a s vizionářskými technologiemi, jako je například impozantní BMW mřížka chladiče Iconic Glow. To všechno poukazuje především na jednu věc: absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 dokazuje na každé trase díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a funkcím.

Na konci dne byly vyhlášeny netrpělivě očekávané výsledky. Po kulinářském zážitku byli oznámeni vítězové čtyř kategorií, kteří byli odměněni pohárem, golfovým vybavením z kolekce BMW Golf Sport a lahví exkluzivního vína. BMW je celosvětově jedním ze dvou největších partnerů v golfovém sportu. Z toho důvodu má i svoji speciální golfovou kolekci oblečení a rovněž i vybavení pro golf. Tradiční turnaj BMW Invelt Golf Cup, který společnost Invelt pořádá pro své klienty, je vždy plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů. Ani letos tomu nebylo jinak a všichni se těšili nejen z vynikajících herních výsledků, ale především se radovali ze hry.