Golfový turnaj BMW Invelt rozdával ceny i skvělou náladu

Poslední týden v květnu se pod hlavičkou jednoho z nejvýznamnějších zástupců značky BMW v České republice, společnosti Invelt, uskutečnil již sedmý ročník tradičního golfového turnaje s názvem BMW Invelt Golf Cup. Na hřišti Greensgate u Plzně se sešla téměř stovka golfových nadšenců a zároveň vyznavačů značky BMW. Celodenní program zahájil generální ředitel BMW Invelt Pavel Baštář, který se osobně se svými kolegy postaral, aby si všichni účastnici odnesli skvělý zážitek ve velmi přátelské atmosféře. Celým dnem provázel výborný moderátor a golfový expert Čeněk Lorenc.

BMW Invelt Golf Cup 2019 – Dýšina

Všechny sportovce ihned při příjezdu přivítali hostesky a předali prvotní informace o průběhu dne. Hned poté se golfisté vydali na registraci, kde byli rozděleni do flightů a pak následovala snídaně, která se podávala v klubovně. Canon start v 10 hodin doprovázel déšť, ale nakonec počasí přálo a na chvíli vysvitlo i slunce. 

BMW Invelt Golf Cup 2019 – Dýšina

18 jamkové hřiště je netradičně uspořádáno v řadě za sebou. Na technicky propracovaném golfovém hřišti je opravdovou perlou českého golfu ostrovní jamka č. 11, která byla několikrát vyhlášena „Jamkou roku.“ Zástupci Inveltu se v průběhu hry pohybovali po hřišti a zajišťovali plný servis hráčům. Motivovali je k ještě lepším výkonům, doplňovali pitný režim a starali se o dobrou zábavu. Před jamkou č. 11, se hráči mohli občerstvit na bistru a důkladně si tak připravit strategii rány.  

BMW Invelt Golf Cup 2019 – Dýšina

V odpoledních hodinách se golfisté pomalu začali scházet v klubovně, kde na každého čekal bohatý raut připravený restaurací Greensgate. Restaurace golfového hřiště je vyhledávaným cílem návštěvníků díky mezinárodní tradiční kuchyni podávané v moderním pojetí. Po kulinářském zážitku přišlo na řadu očekávané vyhlášení turnaje.

BMW Invelt Golf Cup 2019 – Dýšina

Vítězové čtyř kategorií byli odměněni za 1.-3. místo pohárem, golfovým vybavením z kolekce BMW Golf Sport a lahví kvalitního alkoholu. Tradiční turnaj BMW Invelt Golf Cup, který společnost Invelt pořádá pro své klienty je vždy plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů. Ani letos tomu nebylo jinak a již nyní se všichni těší na osmý ročník.

Více informací na www.invelt.com a www.eshopbmw.com.

Mikolášek (šéfredaktor HMG)

Šéfredaktor mediální skupiny HMG

You may also like...